Direktör-

DEĞERLİ MODELLİFE AİLESİ 
Kahramanmaraş dan kucak dolusu sevgiler.
49 yaşında 30 yıllık evli 2 kız çocuğu annesi çalışan ev hanımıyım.
Henüz 25 yaşında karşılaştığım hastalığım ve uzun süren tedaviler sürecin de eşim ve çocuklarım için güçlü durma kararı aldım. O süreç de insan ilişkileri güçlü durma eğitim aldım ve esnaf kızı esnaf eşi olarak bilgileri kullanabileceğim bir iş arayışında olduğum bir dönemde kızımın istediği bir ürün almak için gittiğim bir yerde arkadaşım sermayesiz bir iş teklif ediyorum indirimli ürünlerini al teklifi ile 2007 networkle tanıştım.Kendime çok inanmıştım AİLE desteğini de alarak hem satış hemde ekip kurma çalışmalarına başladım ve 20 günde hızlı çıkışla ilk toplantımda sahneye çağrılarak kutlandığım da yaşadığım öz güven ve gururla İşime çok asıldım.. Ailem önceliğim eşim baş tacım onların düzenini bozmadan çok fazla eforla çalışıyordum en son Hacettepe onkoloji servisinde bir daha gelmiyecem niyeti de yapmıştım ve Rabbim desteği ile hem toparlıyor hemde kazanıyordum ama bir arayışım vardı güçlü bir TÜRK firmasıyla çalışmak.
2012 de MODELLİFE kataloğu ile tanıştım ve çok kısa zamanda aldığım kariyerimle Yönetim kurulu başkanımız sayın Murat Altun bey ve degerli eşlerin davetiyle şirkette gittim firmamı bulmuştum.Bugün MODELLİFE İLE 6 Yıllımı 81 ilimizden çalışma arkadaşlarımla kutluyorum. 
HAYALLERİM HEDEF HEDEFLERİM GERÇEK OLDU misyonumu gerçekleştiriyorum. Birileri bana dokunmuştu ŞİMDİ BENDE Anadolu da sıkışmış çalışkan bayanlarımızın sesi oluyorum.SERMAYESİZ başladığım işimde kazandırarak kazanıyorum. KENDİNE İNANÇLA BAŞLAYAN SÜREÇ DE EŞ desteğini almak çok önemli ben eşimin ve ailemin işime gösterdikleri saygıyla başardım.Güzel şeylere giderken olumsuzluklar HEP OLACAK ASLA ASLA DUYMAYIN. KENDİNE İNANLARLA MODELLİFE İLE çoook HEDEFLERİMİZ VAR.
Küçük bir hayale başladığım bu yolda bana desteklerini esirgemeyen SAYIN MURAT beye aileme ve kocaman yürekli kıdemli liderime liderlerime ve muhteşem ekibime sonsuz teşekkür ederim?.
Direktör ALİYE NERGİZ

Merhaba adım KADRİYE DEMİRCAN
1981 Çankırı doğumluyum Ankara da yaşıyorum. Anadolu üni. İlahiyat fakültesi 1.sınıfta  okuyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. 
Modellife serüvenim 2016 yılında başladı. İhtiyaçlarımı indirimli almak için  üye olmuştum. Zamanla gelişen kocaman bir ailem oldu. Üniversite masraflarımı eşime dokunmadan kendim karşıladım. Daha sonra Aile bütçeme büyük ölçüde katkıda bulundum.
 MODELLİFE artık hayatımızın bir parçası  ve alışkanlığımız  olmuştu...
İstikrarlı - dürüst çalışma ve  sabır sonucu Rabbım bu günlere gelmeyi  nasip etti. En güzeli de insanların sofralarına ekmek,çocuğuna bisiklet hastalarına ilaç olmaya vesile olmaktı.
Şuan Onların dualarında yer almak benim en güzel kariyerim. İşsize iş, çaresize umut olmak en büyük hedefim.
  Kısacası bu işe para kazanmak için başlamıştım  insan kazandım ve daha  ZENGİNİM ! 
Bize bu imkanı sunan firmama, bana bu yolu gösteren direktörüme, ve benimle aynı yolda yürüyen ekibime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız...

Safiye Erpolat Modellife DİREKTÖRÜ
45 yaşımdayım ve 3 çocuk annesiyim.Uzun yıllar eşimle birlikte ticaret ile uğraştıktan sonra 2017 yılında çocuk,ev ve iş zor geldiği için eşimle karar aldık ve ben evde kalmaya başladım. İlk zamanlar güzel geçsede zaman içinde kendimi boş amaçsız hissetmiştim. Ve herseyden önce ekonomik özgürlüğüm kalmamıştı eşime bağımlı yaşamaya başlamıştım, bu da kolay olmuyordu. O yüzden evden ne yapsam da kazansam arayışına girdim çünkü hem evimde olmalıydım hem de çocuklarım ve evin düzeniyle ilgilenmeliydim.
Elişi arayışı ile işe koyuldum malzeme al yap sonuç (0).Yaptığını satacak kimse bulamıyordun çünkü hersey sanayii ve hazır dı artık. Yaptığın el emeği sanayii ürünleriyle mukayese ediliyor değeri olmuyordu..
O arada kurslara başladım lakin yine tatmin olamadım kurslarla başladım ve işin can sıkıntısı yönünü tatmin ediyordum ama ekonomik kısmı dinmeyen ağrıydı.
Sonra bir vesile ile MODELLİF’e ye üyelik teklifi geldi. Lakin kafamda şu vardı, çevrem yok satış yapamam vs.. Ama kendi ürünlerimi daha uygun alırım düşüncesi oluştu dahil oldum.
Ve ilk alışverişimi yaptım,penyelerine hayran kalmıştım ve ailem arkadaslarım da dahil oldu onlar da ihtiyaçları için almaya başladılar.
Onlarda çok beğenince.. Hani bende de bir iş arayışı vardı dedim neden olmasın? Yıllarca  ticaretle uğraştım buna da kendime göre bir vizyon bir sistem geliştirirsem diye düşündüm ve hayal kurdum hayalim DİREKTÖR olmaktı. Ertesi gün neler yapmam gerektiği hakkında bir harita çizdim işe koyuldum ve haritadaki belirlediğim tüm hedefleri tutturdum ve ben 7 aylık ciddi çalışma sonucunda MODELLİFE NİN DİREKTÖRÜ idim..
Şimdi hayatımda neler değişti onlara değineyim, öncelikle ekonomik özgürlüğümü kazandımın ötesinde bir evi rahatça geçindirebilecek gelire sahip oldum burdan tekrar tesekkür ediyorum (MODELLİFE) diğer güzel yanı zaten özgüveni sağlam biriydim.Ama içimde benim yapabileceklerime bir kez daha şahit olmak harika duyguydu.
Özellikle ilgilendiğim diğer yönleri ben DİREKTÖR olurken alt ekiplerimize de kazandırmaya başladık ve çok kadının hayatına ciddi anlamda dokunuşlar yapmak nasip oldu. Ve evinde oturan bayanların kazadığı özgüveni gördükce doğru yolda olduğum her yeni üyemle perçinlendi artık hem kazanıyor hem kazandırıyor hem de kariyer yapıyordum inanın bu duyguyu kelimelerle ifade etmek çok zor.
Bu yazımı okuyan kişilere nacizane tavsiyem şudur.
Lütfen kendinize şans verin bizler başardık sizlerde başarırsınız içinizdeki size fırsat verin. Göreceksiniz ki aslında sizin herseyi yapabilme gücünüz varmış. Sadece kendinize ve bize bir şans tanıyın el ele çok güzel yerlere geleceğiz.
TEŞEKKÜR EDERİM

Merhaba modellife ailemiz ve sevgili dostlarımız,

Hatay Antakya doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 29 yaşında ve Eczane Hizmetleri mezunuyum.

Ben sakin, telefonuna 3 ayda bir kapanmasın diye kontör yükleyen biriydim. Taaa ki bir gün bir bayan bana modellife kataloğu uzatana kadar. Kataloğu incelediğimde inanılmaz güzel ANNE-KIZ takımları gördüm ve ürünler 2 yaştan başlamasına rağmen 6aylık kızıma ve bana anne-kız takım alarak başladım ;) Ürünü kullanırken gören çevremin talebi üzerine satış yapmaya başladım. Kendi cebimin harçlığını kazanmaya başlamıştım ve bu işe olan ilgim arttı. İlk 1  yıl internet üzerinden sadece satış yaptım. Daha sonra firmanın kariyer belgesi dağıttığını, İstanbul toplantısı yaptıklarını oradaki kişilere değer verildiğini gördüm ve BENDE ORADA OLMALIYIM dedim. Ve Haziran 2014 de ilk İstanbul toplantım ile hayatım değişti. Firma sahibimizin ve çalışanların oradaki sıcaklığı, ilgisi firmaya bağlanmamı ve çalışmama devam etmemi sağladı. Önceden sadece satış yaparken daha sonra ekip kurmaya karar verdim ve şimdi kocaman bir aile olduk. Bu dönemde en büyük destekçim eşimdi. Bana sosyal medya hesabından bir sayfa açtı, nasıl kullanacağımı öğretti ve her zaman yardımcı oldu.

O a-sosyal bayan şimdi sosyal, telefonu hiç susmayan, gönül bağıyla bağlı dostları olan, kendi kazancını elde eden güçlü bir kadın oldu. Öncelikle desteklerini esirgemeyen eşime, bu işi sevmemi bağlanmamı sağlayan modellife aileme, firma sahibimiz Murat Bey’e çok teşekkür ederim.

EDA TAŞ

 

                                                                                                                                                         

Merhaba, ben Modellife de Direktör Fatma KURT 1985 Gaziantep doğumluyum..3 çocuk annesiyim ev hanımıyım..4 yıl önce Modellife a kendi ihtiyaçlarımı almak için üye oldum çevremdekileri üye yaparak başladım.Artık ekibim büyümeye başlamıştı..İlk primlerimle kendi siparişlerimi bedavaya getirmiştim.Zamanla ekibim daha da büyüdü Türkiyenin heryerinden gönlünden dostlarım oldu.Artık ciddi anlamda gelir sahibi olmuştum.Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Biz kadınlar istersek başaramayacağımız kaldırmayacağımiz engel yoktur.Artık kendi ayaklarım üzerinde duruyorum.Bana hep rehber olan Koordinatörüm Seyhan AÇAN a ayrıca bize bu imkanı sağlayan patronumuz Murat ALTUN beye teşekkürlerimi sunuyorum..Modellife çatısı altında olmakdan gurur duyuyorum..Herkesi Modellife a davet ediyorum.Hedefi olan tum bayanları Modellife a davet ediyorum..Modellife lıolmak ayrıcalıktır..

MERHABALAR  ben Sevim Aydın Göncü MODELLİFE de DİREKTÖRÜM memleketim ŞANLIURFA 1979 doğumlu  evli 3 çocuk annesiyim. Antalya'da yaşıyorum  network marketing sektöründe 2 yılı aşkın süredir devam ediyorum daha önceden özel sektörde hep başkalarının işinde çalıştım sabah erken kalk işe git akşam yorgun gel yemek bulaşık temizlik ve  3 tane çocuk günlük ev işini yaparken yorulan hanımlar şikayet ederken  birde hem dışarda hem evde calısmak çok zor bir dönemdi…Hem iş vereni memnun etmek hem de çocuklarımdan ayrı kalmak onların nasıl büyüdüğünü fark edemedim. Yıpratmıştı beni iş hayati bir reklam gördüm evde ek iş  denemek istedim X firmada  başladım network marketing sistemine ama sürekli sorunlardan bırakıp 2018 Mart ayında KOORDİNATÖRÜM SEYHAN HANIM ile tanıştım ve 1 yılı geçkin süredir Modellife ile devam ediyorum bir yılda tam 5 kariyer atlayarak DİREKTÖR kariyerini  almak binlerce kadına iş imkanı sunmak sofralarına aş olmak abla kardeş aile olmak anlatılmaz bir duygu evimizde ailemizle  hem kazanç hem kariyer hem iş veren bir iş kadını olmak herkese nasip olur ama her firmada olmaz  şeffaf bir sistemde aile değerlerine önem veren patronum MURAT ALTUN beye evde ek iş imkanı sunduğu için çok teşekkür ederim her an yanımda olan yol gösteren fikirleriyle yoluma ışık tutan KOORDİNATÖRÜM SEYHAN AÇAN hanima da destek ve emeklerinden dolayı müteşekirim özelliklede bu kariyere gelmeme büyük emeği geçen ekibime minnettarım başarı asla tesadüf değildir. Başarı çalışma gerektiren  azim istek ve emek gerektiren tohumunu ektiğin bitkinin meyvesini yemektir. herkesin yolu başarıda kesişsin SAYGILARIMLA