Hakkımızda

2010 yılı Mart ayında kurduğumuz MODELLİFE ile Networking Marketing ( Çok katlı Pazarlama ) sektörüne yeni bir vizyon getirmiştik. 
Kurulduğumuz günden itibaren geçen 14 sene içerisinde tamamen üyeleri, ekipleri öncelikli tuttuk ve onların memnuniyetleri çerçevesinde kurumsal kimliğimizi oluşturduk. Ürün çeşitlerimizi ve kariyer - kazanç sistemlerimizi onları mutlu edecek şekilde geliştirdik. Toplamda yaptığımız 46 sayı katalog ile birlerce ürün çeşidini en uygun fiyatlar ile sunmaya gayret gösterdik. 
Geride bıraktığımız 14 sene içerisinde sayısız başarılara imza attık. 500 binin üzerinde ev kadınına ek iş - ek kazanç kapısı olduk.  Ayrıca bir çok etkinlikler yaparak ekipçilerimize ücretsiz gala geceleri, geziler ve ailecek tatil hediyeleri sunduk. Bu etkinliklerde Onların motivasyonları için hiç bir masraftan kaçınmadan mutlu olmalarını sağladık.
2023 yılına geldiğimizde uzun zamandır unuttuğumuz ENFLASYON canavarı ile tekrar karşılaştık. Bir çok ürünün fiyatının günlük değiştiği zamanlar oldu. Bizler katalog tan ürün satışları yapmakta idik. Bir katalog dönemi yaklaşık 2-3 ay sürmekte idi. Dolayısıyla her gün alım maliyetleri yükselen ürünleri 3 ay süresince sabit fiyat ile satmak bizleri çok zorlar duruma sokmakta idi. Bu süreci uzun bir zaman idare etmeye gayret ettik. Ayrıca ürün fiyatlarının aşırı yükselmesi, kargo ve genel giderlerin artması ve üzerine ekip primi ve kariyer maaşlarının da eklenmesi ile ürün fiyatları satılamaz duruma gelmiş, üyeler ürünleri satmakta zorlanmaya başlamıştı. 
Bizler networking sistemindeki daralmayı ve mevcut piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak 01.10.2023 tarihi itibariyle networking sistemini kapatmaya karar verdik. Tüm ekiplerin sistemde oluşan pirimleri ödenerek network ekipçilerimiz ile vedalaştık.


01.11.2023 tarihi itibariye Modellife.com.tr olarak TOPTAN FİYATINA doğrudan satış sistemine geçtik.
14 senelik bilgi birikimimizle;
İç giyimden Ev giyimine, Mutfak gereçlerinden Kozmetik ürünlerine varıncaya kadar binlerce çeşit ürünleri HESAPLI ALIŞVERİŞ sloganı ve TOPTAN satış fiyatları ile siz üyelerimize sunuyoruz.
Kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlar ile alabileceğiniz gibi bu ürünleri piyasa fiyatlarına SATIŞINI yaparak % 100 ün üzerinde PARA KAZANABİLİRSİNİZ. 
Ayrıca Hediyeler, Fırsat ürünleri ve Avantaj paketleri ile Kazancınızı katlarsınız ..

14 sene olduğu gibi
Modellife ile kazanmak alışkanlığınız olur..