Kariyer Sistemi

Aylık 2.000 tl üzeri ekip cirosu çıkaran kişidir. Şartı 500 tl yan kol cirosu olmasıdır. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir ve 100 tl Kariyer Bonusu Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 50 tl Telefon iletişim Desteği Kazanır. ( Örnek ocak ayı Asistan şubat ayı da Asistan olursa) .. Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Katlar.

Aylık 4.000 tl üzeri ekip cirosu çıkaran kişidir. Şartı 1.500 tl yan kol cirosu olmasıdır. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir ve 200 tl Kariyer Bonusu Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 75 tl Telefon iletişim Desteği Kazanır. ( Örnek ocak ayı Menejer şubat ayı da Menejer olursa).. Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Katlar..

Aylık 8.000 tl üzeri ekip cirosu çıkaran kişidir. Şartı 2.500 tl yan kol cirosu olmasıdır. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir ve 300 tl Kariyer Bonusu Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 100 tl Telefon iletişim Desteği Kazanır. ( Örnek ocak ayı danışman, şubat ayı da danışman olursa)Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Katlar..

Aylık 16.000 tl üzeri ekip cirosu çıkaran kişidir. Şartı 6.000 tl yan kol cirosu olmasıdır. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir ve 750 tl Bonus Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 150 tl Telefon iletişim Desteği Kazanır. ( Örnek ocak ayı Lider şubat ayı da Lider olursa) . Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Katlar.. Kariyerini 6 Ay Koruması Durumunda Yılda 2 Kez Çift Kişilik Tatil Hakkı kazanır..

Aylık 50.000 tl üzeri ekip cirosu çıkaran Lider Kişidir. Şartı 15.000 tl yan kol cirosu olmasıdır. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir. Kariyer Hediyesi Akıllı Cep Telefonudur. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 150 tl Telefon iletişim Desteği Kazanır.( Örnek ocak ayı K. lider şubat ayı da k. Lider olursa).  Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Katlar.. Kariyerini 6 Ay Koruması Durumunda Yılda 2 Kez Çift Kişilik Tatil Hakkı kazanır..

Ekibinden Aylık 3 Lider çıkaran kişidir. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir veya Kariyer kutlaması yapılır. 2,000 tl Kariyer Bonus Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 1,000 tl Maaş Kazanır. Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Arttırır. Direktörlerimize Toplantılar için ulaşım, yer tahsisi ve Döküman desteği verilir. Yönetim Heyetinde Görev Alır. Kariyerini 8 Ay Koruması Durumunda Umre veya Avrupa Tatili Hakkı kazanır..

Ekibinden Aylık 6 Lider çıkaran kişidir. 
İlk Kariyer Aldığında Adresine Plaketi Gönderilir veya Kariyer Kutlaması yapılır. Kariyer Hediyesi LAPTOP bilgisayardır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 1,000 tl Maaş Kazanır. Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Arttırır. Direktörlerimize Toplantılar için ulaşım, yer tahsisi ve Döküman desteği verilir. Yönetim Heyetinde Görev Alır. Kariyerini 8 Ay Koruması Durumunda Umre veya Avrupa Tatili Hakkı kazanır..

Ekibinden Aylık 3 Direktör çıkaran kişidir. 
İlk Kariyer Aldığında Kariyer Kutlaması yapılır. 5,000 tl Kariyer Bonus Kazanır. Sonraki Aylarda Kariyerini Koruduğu Her Ay İçin 1,500 tl Maaş Kazanır. Satış Karı, Ekip Primleri ve Performans Bonusları ile Kazancını Arttırır. Kordinatörümüze Toplantılar için ulaşım, yer tahsisi ve Döküman desteği verilir. Yönetimde Bulunur. SSK ve ARAÇ DESTEĞİ de verilir