Nasıl Yeni Üye Bulabilirim

Videoyu İzle

ALT ÜYE YAPMA TEKNİKLERİ
1) ilk önce yakın çevrenizi ele alınız, bunlar içerisinden kimler müşteriniz kimler satışçı olabilir diye bir gözlem yapınız. çevresi olan ve satış yapabilecek kişileri tespit edip kendilerini ziyaret e gidip iş bilgisini anlatınız. ikna ettiğiniz kişileri sayfanızdaki alt üye yap butonundan üye yapınız.
2) telefon fihristinizi tarayınız. Buradaki arkadaş veya akraba tanıdıklarınızında müşteri veya satıcı olabilme durumunu analiz ediniz. satıcı olabileceğini düşündüğün kişileri arayarak iş bilgisi verebilirsin
3) sosyal medya sayfalarında işinin reklamını yapabilirsin. Site de her üyenin kullanımı için KAZANDIRAN LİNKİ mevcuttur. bu likleri ister bir ürün görseli ile veya kendi yapacağın söylem ve görseller ile sosyal medya sayfalarından iş anlatımını yapabilirsin. 
linkini tıklayarak modellife sitesine gelen her kişi sana alt üye olacaktır.
(görsel yapmak için hangi program kullanılıyor ve nasıl görsel yapılabiliyor anlatımı gerekli)
4) Geniş kitlelerin takip ettiği sayfalara reklam linki bırakmak. Muhtelif yemek siteleri, kadınlara özel siteler gibi sayfalara reklam söyleminle  linkini  veya görselinle linkini eklersin. böylelikle bu linkleri tıklayıp siteye gelen her kişi sana alt üye olur.. 
Bu emeklerin sonunda ekibinin yüzlerce hatta binlerce kişi olacağını göreceksiniz..

sihirli anahtar KAZANDIRAN LİNK PAYLAŞIMI

1- https://www.modellife.com.tr/ adresine tıkladıktan sonra telefon yazan yere kullanıcı adımızı ve şifre yazan yere şifremizi yazıyoruz ve OK ile gösterilen GİRİŞ YAP butonuna tıklıyoruz.

 

2- OK ile göstermiş olduğumuz MENÜ yazan butona tıklıyoruz.

 

3- Bu şekilde pencere açılıyor buradan OK ile gösterilen yerden PAYLAŞ KAZAN butonuna tıklıyoruz.

 

4- Bu şekilde kutucuk açılıyor buradan YUVARLAK içerisine aldığımız sosyal medya hesaplarından her hangi birinin üzerine tıklayarak direk kendi hesabımızda paylaşım yapabiliriz sosyal medya da linkimize tıklayarak üye olan kişiler sistemde alt üyelerimiz oluyor. OK ile gösterdiğim LİNKİ KOPYALA butonuna tıklayarak telefonumuzun hafızasına kopyalayabilir ve istediğimiz her yerde (reklam yazılarımızda, bilgi verdiğimiz kişilere vs.) yapıştır diyerek kullanabiliriz.

NE KADAR GAYRET EDERSENİZ KAZANCINIZ ONA GÖRE ARTACAKTIR.

SINIRSIZ BİR KAZANÇ SİZİ BEKLİYOR...

 

 

ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL