Sistem Nasıl İşler ?

1- ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Modellife sitesinde sağ üstteki "BİZE KATIL" bölümüne girerek ailemize ÜCRETSİZ üye olabilirsiniz. Açılan sayfadaki bilgileri doldurarak aktif üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

2- KATALOĞUMUZU TEMİN EDİN

Kayıt formunu doldururken ücretsiz kataloğunuzu talep etmeyi unutmayın. Kataloğunuz adresinize kargo ile ulaştırılacaktır. Sadece kargo bedelini ödeyerek binlerce ürün çeşidi olan Modellife kataloğuna ulaşırsınız.

3- ARTIK SATIŞA BAŞLAYALIM

Artık kataloğunuz geldiğine göre satışa başlayabilirsiniz. Katalog üzerinden tanıttığınız ürünlerin satışlarını yapabilir, üyelik bilgileriniz ile gireceğiniz sistemden siparişlerini oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz kargo ile teslim edilebilmesi için en az 120 TL satış yapmanız gerektiğini unutmayın.

4- ÖDEME

Verdiğiniz siparişlerin ödemesini üyelik sistemi üzerinden kredi kartı ile yapabilir veya kargo teslimi esnasında kargo görevlisine nakit ödeyebilirsiniz

5- KARGO TESLİMİ

Kargonuzu teslim alırken kolinin yırtık veya ağzı açılmamış olmasın dikkat edin. Taşınma esnasında zarar görmüş kolileri teslim almayın. Oluşabilecek ürün eksiği durumlarında kargo görevlisine tutanak tutturun. Tutanak tutulmayan durumlarda eksik ürün bildirimleriniz işleme alınamamaktadır.

6- İADE HAKKINIZ

Fatura tarihinde itibaren 15 gün içinde ürünlerimizi iade edebilirsiniz.İade işlemi için öncelikle üye sayfanızdan iade etmek istediğiniz ürünlerin yanındaki "İADE" butonuna tıklayarak ürünleri seçmelisiniz. Çağrı merkezimiz sizlere ulaşarak gerekli yönlendirmeleri yapacaklar. İade veya değişiklik yapmak istediğiniz ürünlerinizi "kargo bedeli size ait olmak üzere" anlaşmalı kargo firmamız ile gönderebilirsiniz. İlgili ürünün faturasını ve iade açıklamasını da eklemeyi unutmayın. Kullanılmış, deforme olmuş, ambalajsız ürünlerin iadesi gerçekleştirilmeyecektir. İade edilecek tutar, ürün ulaştıktan sonra cari hesabınıza aktarılacak, sonraki siparişlerinizde kullanılabilecektir.

7- KENDİ EKİBİMİ KURUYORUM

Modellife sisteminde size bağlı alt üye kaydı yaparak ekibinizi kurabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.Alt üye kaydınızı isterseniz kendi sayfanızdan yapabilir.İsterseniz yeni üye kaydı oluşturulurken "Sponsor İsmi" bölümüne sizin isminizin yazılması ile sağlayabilirsiniz.

8- PRİMİ HAKETTİM

Ekiplerinizin satışlarından hakettiğiniz primlerinizi "Prim Hareketlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.Aktif üyelerimizin primleri bir sonraki ayın 20'sinde cari hesaplarına aktarılır.Primlerinizi isterseniz siparişlerinizde kullanabilir ve sipariş tutarından düşebilirsiniz.Ya da 120 TL üzerindeki primlerinizi sonraki ayın 25'inde stopaj vergisini düşerek hesabınıza nakit yatırabiliriz.Bir de önemli hatırlatmamız var;Modellife sisteminde prim haketmek için aktif olmak, sadece başkalarının satışları üzerinden kazanç sağlamamak esastır.Bu sebeple "sanal/pasif" kalan takım öncülerinin hesapları sıfırlanır.

 

SİSTEM GÜNCELLEMESİ.
* Ekipler komple taranacak, sistemde pasif olanlar kapatılacak.
Pasifler, Ekip aralarından çıkartılarak ekiplerin daha dinamik olmaları sağlanacak. Bu güncellemeleri ekip başları İLE yapacağız.
Pasif olan ekip başlarının primleri  UYARI maksatlı kullanıma kapatılacak.. Sayfalarında Görmüş oldukları primleri alamayacaklar. Primleri yanmayacak, çalışmaya başladıklarında primleri kullanıma açılacaktır. Bunun takibini ekip yöneticileri ve sistem birlikte yapacaklar.. UYARI TAKİP SÜRESİ 60 gündür.
* 60 günlük UYARI takibine rağmen çalışmamakta ısrar eden ekipçilerin sayfaları kapatılarak ekipleri ekip başının direktifi ile çalışan başka bir ekibe verilecektir. (Modellife sistemde her zaman sponsorların hakkını savunduk, ve buna riayet gösteriyoruz LAKİN hayalleri ve ihtiyaçları uğruna sisteme girmiş kişilerin de haklarını savunmak adına, onlar İLE ilgilenmeyen onları haketmiyordur ilkesi ile böyle bir işletim uygulayacağız.

* 165 gün (5 buçuk ay)  pasif kalan üyeler sponsorunun PASİF ÜYE listesine düşer..15 gün askı listesinde kalır. Şayet bu sürede de aktiflik şartları yerine getirilmez ise 180. Gün (6 ay) sonunda  sistem üyeyi otomatik siler..

Modellife ile kazanmak alışkanlığınız olur