Üye Kayıt

ÜYELİK BİLGİLERİNİZ

( * ) Doldurulması zorunlu alanlar

Belirttiğiniz tüm bilgiler gizli tutulacaktır.

Varsa Sponsor İsmi/Numarası
Adınız *
Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Şifreniz *
Şifreniz (Tekrar) *
ADRES BİLGİLERİNİZ
Şehir *
İlçe *
İl Seçin
Mahalle/Köy *
İlçe Seçin
Mahalle (Diğer)*
T.C. Kimlik Numaranız
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ÜYELİK HAKKINDA  

1.Aşağıda oluşturulan sözleşme maddeleri MODELLİFE  ile bu firmaya bağlı BAĞIMSIZ çalışan gerçek ve tüzel kişilerin sorumluluk ve yetkilerini içermektedir.

Sistemimize üye olmak için Yeni Üye bölümüne girerek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sağlıklı ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.MODELLİFE  temsilcisi olabilmek için TC vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

2.İşbu anlaşma, MODELLİFE PAZARLAMA  (bundan sonra MODELLİFE  olarak anılacaktır) ile ürün satışı yapmak, altlarında gruplar oluşturarak bu satışlardan prim hakkı kazanmak için başvuruda bulunan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra Temsilci olarak anılacak) arasında aşağıdaki şartlar kabul edilmiştir. Temsilci yaptığı başvurunun MODELLİFE  tarafından kabulü ile aşağıda belirtilen hususları yerine getirmeyi kabul ve taahhüt 

  Üyenin güvenliği için sistemimizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sistemimize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

modellife  üyesi, firmanın kendisine verdiği link ile istediği yerde işini duyurma hakkına sahiptir

ÜYE GÜVENLİĞİ HAKKINDA
Üyelerin adres bilgileri firma tarafından sadece siparişlerin sevk edilmesi maksadı ile kargo firmaları ile paylaşılır. Ayrıca sistemimizde  sponsorlar üye iletişim bilgilerini görebilmektedir.bu sistemin daha randımanlı çalışması için düşünülmüştür.üye isterse sponsorunun kendi sayfasına ulaşımını engelleyebilir.Buradan oluşabilecek sorunlardan firma mesul değildir.isteyen üye sayfasına sponsorunun girişini engelleyebilir.

Üyeler Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve sisteme saygılı yorumlar yazmaya özen göstermek zorundadır.Genel ahlak kurallarına uygun olmayan yorumlar tarafımızdan silinecektir.
Üyeler , kişisel web sitesi, ilan, reklam vb her  türlü tanıtımlarında unvanlarıyla birlikte “Bağımsız” ifadesini kullanmak zorundadırlar. ( Örneğin; "Bu Web Sitesi Bağımsız modellife  Temsilcisi'ne Aittir" ibaresi olmalıdır.
Uye MODELLİFE NİN    her türlü basılmış malzemesini Tescilli Markasını, her türlü reklamını en iyi şekilde temsil etmeyi ve korumayı taahhüt eder.

 ÜYELİK İPTALİ HAKKINDA
Temsilci üyeliğinin iptalini  yazılı  sözlü  olarak modellife ye bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak, sistemden çıkabilir. Eğer Ekip içerisinde ise üst sponsorunun onayı ile üyeliğin iptal ettirebilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.

Üyeliğinizin İptal Edileceği Durumlar
Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
Sahtekarlık girişiminde bulunduysa (
Gerekli Durumlarda hukuki işlemler başlatılır)

Sisteme veya modellife  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa , sistem kurallarına uygun olmayan durumlarda çalışıyorsa,
Ekipler içerisinde huzursuzluk çıkartıyor ve etik çalışmıyorsa, ekipteki temsilcilerden hakkında şikayet geliyorsa,.
12 AY  boyunca sistemde aktif olmamış ise kişinin üyeliği tek taraflı fesh edilir..

İADE VE TESLİMAT HAKKINDA
 Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade mutlak suretle, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Kargo görevlisinin teslim edeceği paketlerin içeriği sayılarak teslim alınması zorunludur. Taşıma sırasında zarar görmüş ve içeriğinde eksik ürün tespit edilmiş paketler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar/eksik ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, modellife``nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından gönderilmek durumundadır. Üretimden kaynaklı hatalı, defolu ürünler, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde modellife``nin  eline geçtiği taktirde kargo ücreti ve ürün bedeli temsilcinin sistemdeki alacak bakiyesine aktarılır.Gönderilen iade ürünlerinin bedeli cari hesaplara işlenir ve üyenin sonraki vereceği ilk siparişten düşürülür. eğer üye çalışmaya devam etmeyeceğini beyan eder ve üyeliğini sonlandırmak isterse iade tutarı kendi adına olan banka hesabına yatırılır.

GRUP PRİM HAKKINDA
Gerek üye ve gerekse oluşturacağı gruplarda yer alacak olan gerçek ve tüzel kişiler, hiçbir surette modellife``nin çalışanı, bayii, acentesi veya şubesi değildir. Temsilci, bağımsız bir yüklenici olarak çalışacak olup, vergi ve tüm diğer yasal yükümlülükler bakımından kendi sorumluluğunu uhdesinde taşımaktadır. Temsilci çalışma grubu oluşturduğu takdirde, bağımsızlığının doğal sonucu olarak bu grupta yer alan gerçek veya tüzel kişilerle kendi iç ilişkisini tesis edecektir. Temsilcinin alacağı primler fatura iskontosu yöntemiyle hesaplanacaktır. Prim uygulaması hiçbir suretle çalışma saatine ve şans unsuruna bağlı değildir.temsilci sistemde kazanacağı  pirim Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak bankaya yatırılır. Sistemde yazılan şartlara uyularak kazanılan pirimler her ayın 20 unda  cari hesabına işler temsilcinin kazandığı pirim 100 tl üzeri ise talebiyle   Stopaj vergisi (%20) kesintileri yapılarak ayın 25 inde bankaya yatırılır.

TAKIM ÖNCÜLERİNİN SORUMLULUKLARI.

Bir temsilcimiz alt üyeler yaparak takım öncüsü olmuş ise alt ekibindeki üyelerinden sorumludur. Üyelerine eğitim vermek,yardım etmek, yol göstermek, destek olmak ve üyelerine örnek olmak zorunluluğundadır.

Modellife sistemde kariyer alan takım öncülerinin firmanın belirlediği ahlaki ve sistemsel kurallarına uymakla sorumludur. Kariyer alan takım öncülerinin aynı sektörde(NETWORK MARKETİNG) başka firmalar ile çalışmasına müsaade edilemez. Tespit edildiğinde üyeliği sonlandırılacaktır.

Modellife sistemde ekiplerin daha rahat ve işlevsel çalışabilmesi için takım öncülerine alt ekiplerin sayfalarına girebilme imkanı sunulmuştur.. Kendisine verilen bu hakkı usulsuz olarak yanlış amaçlar ile kullandığı, 3. Kişi ve firmalarla paylaştığı tespit edilen takım öncüsü hakkında kişisel bilgileri ifşa etmek suçundan hakkında hukuki işlemler yapılacaktır..

Bu özel kuralların ihlali kariyer ünvanı,performans pirimi ve Bonuslar dahil olmak üzere tüm hak ve ayrıcalıklarının iptali ve hatta üyeliğinin sonlanmasıyla sonuçlanacaktır...

ÜYE YORUMLARI VE ÜYELİK HAKLARI HAKKINDA 
Temsilci,MODELLİFE nin resmi internet sitesi olan www.modellife.com.tr  sitesinde  yayınlanan kural ve kaidelere uymayı kabul eder. MODELLİFE  kanunlardaki veya kendi satış ve pazarlama planlarındaki değişiklikler dolayısı ile gerekli gördüğünde bu kural ve kaidelerde tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Anılan bu değişiklik, düzeltme ve yeni düzenlemelerin, internet sitesinde yayınını müteakip temsilci, işini yeni düzenlemeler uyarınca ifa edeceğini taahhüt eder.

Modellife üyelerini, kampanyalar ve yapılan değişiklikleri sistemde kayıtlı cep telefonuna sms göndererek bilgilendirir

Temsilci, genel ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde çalışmayı kabul eder. Modellife , bu anlaşma’nın herhangi bir hükmünün veya genel ahlak kurallarının Temsilci tarafından ihlal edildiği kanaatine vardığı takdirde, anlaşmayı herhangi bir ihbar süresi ve tazminat hakkı vermeksizin tek taraflı olarak derhal fesih edebilir.modellife,nin bu feshe esas teşkil eden neden ya da nedenlerden dolayı herhangi bir zarara uğraması durumunda zarar ve ziyanını tazmin etme hakkı saklıdır.
Temsilci bu anlaşmayı Modellife ye  yazılı sözlü olarak bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak feshederek, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.


İşbu Anlaşma, Üye’nin modellife  Network’ün resmi internet sitesinden üyelik numarası ve şifresi aldığı tarihten itibaren geçerli olmak üzere taraflarca kabul edilmiştir.

*
Kontrol Ediliyor